• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Politikë Të gjitha

  Marrëveshje Rama–Basha? Milo: Nëse ndodh, do të jetë fatkeqësia politike e radhës


  Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo se vonesa e zgjidhjes së krizës po ushqen fatkeqësisht idenë e vjetër se ne nuk mundemi të qeverisemi.

  I pyetur në “Open” në TCH nëse duhet të ketë një takim Rama-Basha ai tha se nëse ndodh, kjo do të jetë fatkeqësia e radhës politike.

  “Nëse ndodh do jetë fatkeqësia politike e radhës. Vitet kanë treguar se kur ndodhin takime të tilla që vendosin dy njerëz për fatet e Shqipërisë dhe të shqiptarëve dhe kur nuk ka transparencë, atëherë dihet se do riciklohet një krizë në të ardhmen”, u shpreh Paskal Milo. /Tiranapost.al/

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]