ShowbizTe gjithaTIP top

Marina kokë më kokë me Xhemin


Programi i Marina Vjollcës qenka spektakël. Blitz.al ka zbuluar se do të nisë transmetimet në 22 tetor. Po si do të jetë formula? Në çdo natë për 11 javë do të zgjidhet nga një çift fitues. Njëri do të jetë këngëtar e tjetri s`do të ketë lidhje me muzikën, por do t`i duhet të këndojë gjithsesi.

Data 22 e këtij muaji rezulton të jetë e diel, që do të thotë se Marina do të jetë përballë me Portokallinë dhe Xhemin. Do të jetë patjetër në mbrëmje pasi gjatë ditës në Tv Klan është Arditi me “E diela shqiptare”. Nëse Luana do të jetë prime time ditën e shtunë, do të thotë se dy motrat nuk do ta sfidojnë njëra-tjetrën.

F.H/Tiranapost.al

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *