• Shqip
 • English
 • E enjte, 20 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Marina del në foto me aktorin që na pëlqen jo vetëm ne, por edhe mamave tona


  Shumë vajza mund ta kenë ëndërruar një takim me të dhe Marina sapo postoi foton me aktorin e famshëm të Hollywood
  E dimë që po ndihesh keq që nuk je ti në vendin e saj, por për ta realizuar këtë do të të duhej një udhëtim në Amerikë, në kohën e duhur. Dhe Marina u gjend aty për një foto me Antonio Banderas, aktorin mjaft të lakmuar nga gjinia femërore pavarësisht moshës.

  View this post on Instagram

  The Best! @antoniobanderasoficial

  A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on