• Shqip
 • English
 • E diel, 19 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Art & Kulturë Të gjitha

  Marjana Kondi, nga sot mban një tjetër titull me peshë!


  Një nga aktoret që padyshim adhurohet nga publiku shqiptar, me humorin e saj dhe rolet e famshme, Marjana Kondi ka ndarë me ndjekësit e saj një lajm.
  Përmes një postimi në rrjetet sociale tregon se është vlerësuar me një çmim të rëndësishëm. Ajo është vlerësuar me çmimin Ambasadore e Paqes. Në një foto të postuar me certifikatë në dorë, Marjana shkruan: “Që nga dita e sotme ndaj me ju titullin “Ambasadore e Paqes”./ Copyright/ Tiranapost.al. 

  Të parën s`e mban mend, por puthjen e fundit në buzë Marjana Kondi ia paska dhënë Robert Ndrenikës

  Marjana Kondi: Më mirë kështu si jam tani