• Shqip
 • English
 • E martë, 28 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Maratona kthehet tek Anjeza


  Pas një shkëputjeje 8-vjeçare nga “Maratona e Këngës”, e pas disa prezantueseve që provoi gjatë këtyre viteve, koncerti iu ribesua Anjeza Majës. Ajo sapo njoftoi ndjekësit e saj në Instagram se do të jetë prezantuesja e koncertit maratonë që shëtit nëpër Shqipëri e që për 5 vite rresht identifikohej nga Anjeza.

  Postimi i Anjeza Majës në Instagram

  Iu rikthye këtë sezon veror dashurisë së vjetër dhe tashmë do të jetë për çdo javë (duke nisur nga kjo e shtunë) në një qytet të ndryshëm të Shqipërisë.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post