Sport Te gjitha

Manchester United dëshiron transferimin e Saul Niguez


Jose Mourinho është duke kërkuar t’i rrisë opsionet kreative në skuadër dhe e ka në qejf Saulin, të cilin dëshiron ta transferojë në verë. Po ashtu, Mourinho do ta luftojë edhe interesimin e Atleticos për Ander Herreran, të cilin dëshiron ta mbajë në skuadër gjithsesi. /XH.K