• Shqip
 • English
 • E hënë, 23 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  ‘Mamaja juaj bëri seks për t`ju lindur’. Bebe u përgjigjet kritikëve të fotos nudo


  Bebe e festoi ditëlindjen duke postuar një foto gati nudo, e shtrirë përtokë në tualet e duke u grimuar dhe mes shumë njerëzve që e kritikuan ishte edhe i ati.

  “Hiqe shpejt atë foto”, i ka thënë ai Bebes e cila e kishte përgjigjen në majë të gjuhës: “Nuk e heq”.

  Bebe shtoi se tashmë është një grua e rritur që mund të postojë ç`të dojë në Instagramin e saj dhe qëllimi i vetëm i kësaj fotoje është ai i përhershmi: të tregojë që ndihet mirë me trupin e saj.

  Dhe në fund një mesazh e pati edhe për të gjithë ata që në rolin e shenjtorit e kritikuan: “Mos harroni që nëna juaj bëri seks për t`ju sjellë në jetë”, tha Bebe për E News.

  *Ky post u përshtat nga Metro dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690