• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Maji vjen me kapriço


  Muaji maj do të sjellë kapriço sa i përket kushteve të motit. Kjo pasi sipas sinoptikanëve, do të jetë me mot të paqëndrueshëm, madje nuk do të mungojnë as reshjet e shiut.

  Sa i përket temperaturave, luhatjet do të jenë mes temperaturave maksimale 23 dhe 24 gradë Celsius. Kjo situatë do të vijojë përgjatë ditëve në vijim.

  Aktualisht, rënia e temperaturave erdhi për shkak të shirave në Veri dhe në zonat Perëndimore.

  Kështu që është mirë të mbash një çadër me vete./ Tiranapost.al. E.B

  Color and Toning by:
  VSCO Film for Aperture by Visual Supply Co

   

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690