• Shqip
 • English
 • E hënë, 20 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  Luana, vajza më punëtore në ekranin shqiptar


  Është e para që ka njoftuar kthimin në punë ndërsa gjithë të tjerët shullëhen në diell dhe postojnë foto pushimesh.

  Qëkur është autore programi, Luana Vjollca, ka më shumë përgjegjësi dhe nuk mërzitet që vera e saj zgjat më pak se e të tjerëve. Gjithsesi “Shiko kush luan” e ka mbyllur sezonin që në janar dhe Luana nuk është se ka pushuar pak ndaj me siguri mezi sa ka pritur të rikthehet në zyrë dhe të postojë foton e parë që andej.

  Ndryshe nga herët e tjera, edhe me këmishë me mëngë të gjata në një nga ditët më të nxehta të vitit.

  Të jetë kjo një shenjë që vajza seksi këtë vit do heqë dorë nga veshjet provokuese? Apo Luana zgjedh mëngët e gjata kur të gjithë janë të mbingopur me zhveshje?!/ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post