Lifestyle Showbiz Sport Te gjitha TIP top

Lojtarët më seksi të këtij kampionati. Goca, ja ku duhet t’i hidhni sytë nga nesër e tutje


Kampionati Botëror i Futbollit 2018 fillon nesër me ndeshjen Rusi – Arabi Saudite. Ca do shohin se janë tifozë, ca se ashtu është moda këtë muaj po edhe sepse veç ndeshjes ka plot çuna të bukur për t’u soditur. Këtë vit mungojnë italianët por edhe nëpër skuadrat e tjera ka plot yje për të bërë tifo. Po ju japim ca orientime sa për të pasur një ide për skuadrat më të forta (për bukuri).

Cristiano Ronaldo, Portugali

Ky post u përshtat nga deejay.it dhe është realizuar nga Klaudeta Skënderasi.

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]