• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Listat/ Publikohen notat e provimit të Gjuhë-Letërsisë të Maturës


  Publikohen notat e provimit për Gjuhën Shqipe dhe Letërsisë, që ishte testi i dytë që u zhvillua në Maturën Shtetërore 2019.

  Provimi u mbajt në 12 qershor dhe notat janë publikuar në faqen zyrtare të Qendrës së Shërbimeve Arsimore brenda afatit prej 15 ditësh pas përfundimit të provimit./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]