• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  Liam flet për herë të parë për ndarjen dhe merr gjithë dashurinë e botës


  Mesa duket komenti që u tha se ishte i tiji dhe ishte dhënë për një media australiane, nuk paska qenë i vërtetë. Në mes të gjithë zhurmës e syve e veshëve të medias së gjithë botës që janë drejtuar nga ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, ky i fundit ka vendosur të flasë vetë, për t’i prerë udhën gjithë abuzimeve që po bëhen në emër të tij.

  “Përshëndetje të gjithëve. Vetëm një sqarim i shkurtër për të thënë se unë dhe Miley jemi ndarë prej pak kohësh dhe unë i uroj veç shëndet lumturi në të ardhmen. Kjo është një çështje private dhe unë nuk kam bërë dhe as do bëj komente për media e gazetarë. Çdo citim që është thënë prej meje nuk është i vërtetë. Paqe dhe dashuri”.

  Por shihni se ç’komente gjithë dashuri i kanë shkruar njerëzit. 2 milionë e gjysmë “like” dhe 66 mijë komente me fjalë të ngrohta, me zemra, yje me urime e komplimente që është treguar një xhentëlmen i vërtetë. Dhe nuk janë të gjitha vajza…/ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post