• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Lëkundet Tirana nga tërmeti


  Një tërmet me magnitudë 3.6 dhe thellësi 10 kilometër është ndjerë pak minuta më parë në Tiranë, në orën 10:09.

  Sipas informacioneve të para, epiqendra ishte në perëndim të Bulqizës.

  Nuk raportohet për dëme.

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post