• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Lajm që të thyen zemrën! Ministri Cakaj shkruan për djegien e Notre Dame


  Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, reagoi lidhur me tragjedinë me të cilën po përballet sot Franca: Djegien e Katedrales Notre Dame. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Cakaj shkruan:

  “Lajm që të thyen zemrën nga Parisi teksa shikojmë flakët teksa gllabërojnë ‘Notre Dame’. Është gjithmonë keqardhje kur monumentet e trashëgimisë sonë të përbashkët shkatërrohen nga veprime vullnetare ose të jovullnetshme. Mendimet dhe lutjet tona me të gjithë ata që luftojnë për të shpëtuar ‘Notre Dame’ në Paris”./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]