• Shqip
 • English
 • E hënë, 20 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Sport Të gjitha

  Lacazette objektivi tjetër i Atletico Madrid për sulmin


  Atletico Madrid po has vështirësi për të arritur menjëherë te Edinson Cavani. Simeone dëshiron me çdo kusht një sulmues në janar dhe për bomberin uruguaian nuk ka asnjë sinjal pozitiv nga Paris Saint Germain ndaj dhe drejtuesit spanjoll kanë nisur ofensivën për Alexandre Lacazette. Ky i fundit nuk është zgjedhja e parë në sulm për trajnerin Arteta e gjithashtu nuk pritet që klubi t’i ofrojë rinovinin ndaj dhe me një ofertë të rëndësishme, sulmuesi francez mund të transferohet drejt “Los Colchoneros”. /XH.K

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post