• Shqip
 • English
 • E shtunë, 14 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  Kylie Jenner, 27 mijë dollarë për dy fustane me pupla


  Kylie Jenner festoi 22-vjetorin në Itali, në një yaht luksoz ku ndodhet ende së bashku me pjesën tjetër të familjes. Para se të nisej, paparacët kapën disa foto të një fustani të bardhë dhe të gjithë menduan se do martohej, por në fakt ai ishte fustani u mbrëmjes së ditëlindjes.

  Një krijim i Oscar de la Renta 22,290 dollarë. Veshja me një shpatull është pjesë e koleksionit të 2019 dhe është i mbuluar me pendë struci.

  Por nuk është fustani i parë me pendë që ajo Kylie veshi për festimet e ditëlindjes së saj këtë vit: Ajo gjithashtu ka veshur një min rozë për një fotosesion me fotografen Amber Asaly.

  Fustani rozë, nga marka The Attico, ka çmimin 4569 dollarë. Asgjë për një miliardere 22-vjeçare./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post