Aktualitet Te gjitha

Ky teatri i famshëm që i futi në sherr të gjithë. Ja si do duket


Molla e sherrit të ditëve të fundit, që ka trazuar artistët dhe Ministrinë e Kulturës, por edhe qytetarët, i ka ca pamje, ende pa mbaruar. E kemi dëgjuar kaq shpesh të përmendet, por ndoshta shumë as s’e kanë idenë si do të jetë dhe ku do të jetë. Ne po ju tregojmë disa pamje nga projekti i Turbinës, edhe pse ende nuk ka përfunduar akoma.

Turbina do të jetë i vendosur tek ish-Laboratori i Hidrologjisë në kryeqytet.

Ja hidhini një sy fotove më poshtë./ Copyright Tiranapost.al