• Shqip
 • English
 • E martë, 21 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ky është koncerti që nuk duhet ta humbim për asnjë arsye në 21 dhjetor


  Ka shumë arsye për të mos e humbur koncertin që do të zhvillohet në Katedralen Orthodokse në 21 Dhjetor dhe ju do na jepni plotësisht të drejtë: të gjitha paratë e biletave do të shkojnë në ndihmë të fëmijëve me sindromën Down.

  Pastaj janë dhe arsyet e tjera, sepse këndon Elina Duni, muzikën e së cilës nuk duam ta humbasim asnjëherë. Por edhe Vlashent Sata!!!!

  Këta nuk janë të vetmit. Pjesë e koncertit do jetë edhe Rob Luft, Gent Rushi, Ermal Rodi, Roni Gjura dhe Emiljan Dhimo.

  Për të blerë biletat, çmimi i të cilave varion nga 2500 deri në 4500, kliko këtu./Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post