• Shqip
 • English
 • E hënë, 9 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Politikë Të gjitha

  Kuvendi sot, ja projektligjet që do të diskutohen


  Kuvendi i Shqipërisë do të shqyrtojë sot në seancën plenare projektligjin “Për miratimin e buxhetit faktik për vitin 2018”, si dhe projektligji “Për Korporatën e Investimeve Shqiptare”.

  Gjithashtu Kuvendi shqyrton edhe projektligjin “Për masat shtrënguese ndërkombëtare në Republikën e Shqipërisë”.

  Kuvendi sot pritet të miratojë edhe programin e punës së Kuvendit për periudhën 28 tetor – 13 dhjetor 2019 si dhe kalendarin 3 javor të punimeve të Kuvendit për periudhën 28 tetor – 15 nëntor 2019./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post