• Shqip
 • English
 • E hënë, 17 Shkurt 2020
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Kush është i riu që u gjet i pajetë në Zvërnec


  Është identifikuar trupi i pajetë i cili u gjet rreth dy javë më parë në Zvërnec të Vlorës.

  Viktima është Luan Isai, 32-vjeç, pronar i një bilardoje brenda në qytetin e Vlorës. Identifikimi i tij u bë pas rezultatit të ADN-së, por ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së të riut.

  Kujtojmë se trupi i 32-vjeçarit u gjet më datën 9 mars në breg të detit në Zvërnec të Vlorës i dekompozuar.

  Në trupin e tij nuk janë gjetur shenja dhune, ndërkohë policia po punon për të zbuluar shkaqet e vdekjes së Luan Isait./ Copyright Tiranapost.al

  zvernec

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post