• Shqip
 • English
 • E martë, 21 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Kush është princesha e Jordanisë që do martohet me një gazetar anglez?


  Pas Harry-t të Anglisë që u martua me një amerikane që s`ka gjak mbretëror, edhe Rauyah e Jordanisë do marrë për burrë një gazetar anglez.

  5 nëntorin e vitit të shkuar doli njoftimi se ajo ishte fejuar me Ned Donovan.

  Ned Donovan

  Po kush është Raiyah?

  Ajo është vajza e vogël e Hussein I dhe gruas së tij të katërt Noor. Raiyah është aktualisht motra e mbretit Abdullah II.

  Lajmin për fejesën e dha vjet edhe Ned që u shpreh se ishte ishte e lumtur, ndërkohë që për të tjerët ishte si një rrufë në qiell të hapur.

  Kur u fejuan, kishin shumë pak muaj bashkë dhe madje ende janë duke jetuar në distancë. Ai në Indi, ajo në Amerikë për studime. Tani pritet bashkimi i tyre dhe dita e dasmës.

  *Ky post u përshtat nga robadadonne dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post