• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 19 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Kush është më i gjatë? Loja e Princ George ka qenë edhe e preferuara jonë


  Familja mbretërore kaloi një fundjavë në natyrë duke ndjekur garën e kalërimit të Zara Tindall, mbesës së mbretëreshës. William, Kate dhe fëmijët iu bashkuan familjes së madhe dhe fotot u bënë publike nga paparacët. Dhe si gjithmonë ndër gjithë të tjerët, sytë na mbetën tek mbreti i ardhshëm, George që matej gjithë qejf me kushërirën e tij vajzën e Zara-s, së cilës ia kalonte dukshëm, edhe pse janë moshatarë.

  Cousins Prince George and Mia Tindall, both five, square up to compare their heights, while Mia places an affectionate hand on George's forehead at the Burnham Market Horse Trials in Norfolk on Friday
  (Foto nga fundjava mbretërore)
  Princess Charlotte, three, was seen squealing with delight as she went for a spin on the dodgems under the watchful eye of the Duchess of Cambridge
  (Foto nga fundjava mbretërore)
  Mia Tindall was hoisted aloft by her mum’s cousin Prince William (centre right), as she made a grab for his ears while Mia’s cousin Princess Charlotte, three, took the high road too, on the shoulders of her mother, the Duchess of Cambridge (left)
  (Foto nga fundjava mbretërore)
  Enjoying the attractions of the fair appeared thirsty work as Mia sipped on a can of juice
  (Foto nga fundjava mbretërore)

  Pastaj pamë Kate-in që mbante mbi qafe Charlotte-n, William-in që mbante Mia-n, vajzën e Zara-s në qafë dhe Meghan e Harry mungonin.

  Meghan është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël e në gatishmëri për të pritur bebin.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.