• Shqip
 • English
 • E martë, 10 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Kush është kunata burrat-vëllezër që Marina s`ia ka kthyer ftesën në Instagram


  Mbase s`është tamam kunata se nuk e dimë nëse është fejuar me vëllain e Getoarit, Liberianin, por Rida, brunia simpatike është e dashura e tij me të cilën e ka marrëdhënien zyrtare.

  Liberiani, e ëma dhe Rida

  Ishin bashkë me nënën, Florijen në stadium për ndeshjen e Kosovës dhe Liberiani nuk lë foto pa i bërë koment dhe pa i shprehur dashurinë.

  Komentet e Liberianit tek Rida
  Komentet e Liberianit tek Rida

  Rida është moderatore në “Koha Vizion” prezanton një program për të rinj dhe është po aq simpatike sa Marina, vetëm se në versionin brun.

  Rida e ndjek Marinën
  Marina nuk e ndjek Ridën

  Vetëm se ka diçka. Ajo e ndjek Marinën në Instagram, kurse Marina ende nuk i ka bërë “Follow back”, të paktën për momentin.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post