Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Kush është më e bukura që ka shkelur në studion e Fevziut? Ai nuk jep emër por një adresë


Në intervistën e tij për “Pushime on Top” Blendi Fevziu u pyet për gruan me të bukur që ka shkelur në studion e tij të “Opinion”. Në 21 vite program dhe transmetimet intensive të viteve të fundit të ftuarat janë të shumta. Po cila është më e bukura sipas tij? Blendi e kishte një mendim, por nuk e tregoi. Ai u përgjigj me diplomaci duke thënë: “Nuk është korrekte. Nuk do ishte e drejtë për të tjerat. Diçka është e sigurt: asnjëherë më e lyera”.

*Intervista e zbardhur nga “Pushime on Top”, në Top Channel

Ky post është publikuar në Tiranapost.al dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]