Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Kur vjen Shpëtimi nga Amerika, më të mirët mblidhen bashkë


Sa mirë që vijnë miqtë nga jashtë që mblidhen këta që jetojnë në Shqipëri. Se për shkak të impenjimeve, njëherë nuk mundet njëri e njëherë nuk mundet tjetri. Po grupi u mblodh me ardhjen e Shpëtim Saraçit nga Amerika. Aurela Gaçe postoi një foto nga darka me ata të përhershmit: Dashnor Dikon, Eli Farën dhe Manjola Nallbanin.

(Eli Fara, Aurela Gaçe, Shpëtim Saraçi, Manjola Nallbani, Dashnor Diko, foto nga Instagrami)

“Ja kështu kështu. U mblodh grupi i gatshëm. Na ka ardhur Shpëtimi”, shkruan krah fotos, duke dhënë idenë se darka është diçka miqësore e se nuk bëhet fjalë për ndonjë projekt konkret./F.H/Tiranapost.al

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]