• Shqip
 • English
 • E shtunë, 25 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • TIP Video Video

  Kur plasjen e duarve ta lenë thatë


  http://www.dailymotion.com/video/x5jwd6v
  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post