• Shqip
 • English
 • E premte, 23 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha

  Kur mami dhe babi takuan Efehanin. Almeda poston foton e parë me djalin


  Pak minuta më parë Almeda ndau me miqtë në Instagram momentin e parë të takimit me të voglin e saj. Tolgahan ishte aty duke puthur Almedën teksa ajo i merrte erë dhe puthte djalin.

  Fytyra e vogëlushit nuk duket as në këtë foto. Siç duket mami dhe babi ende duan ta mbajnë vetëm për vete birin, kurse lumturinë e ndanë me të gjithë. /Tiranapost.al/