• Shqip
 • English
 • E hënë, 23 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Kunatat e Çiljetës në fakt nuk janë të Çiljetës, por portalet u bënë prapë lëmsh


  E mbani mend atë historinë kur një deklaratë të Erion Veliajt e ngatërruan me të Ardit Gjebreas? (Nëse jo, e lexoni këtu) Portalet e bënë sërish dhe fajin e ka copy-paste. Këtë herë dy nuset e djemve të xhaxhait të Çiljetës i bënë motrat e Albanit. Dhe përfundimi ishte që Çili ka zyrtarizuar lidhjen dhe po del me kunatat, kur në fakt Albani ka vetëm një motër që jeton jashtë Shqipërisë.

  Foto nga lajmet

  Kjo nuk është hera e parë që Çiljeta poston foto me dy zonjat dhe me një kontroll të vockël në Google mund ta mësosh të vërtetën.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Kush foli për seks e kush e hëngri. Ardit Gjebrea dhe Erion Veliaj, gafa e radhës në rrjet

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690