• Shqip
 • English
 • E hënë, 15 Korrik 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Showbiz Të gjitha TIP top

  Ku mund ta gjeni Ilir Metën përveçse në presidencë?


  Ilir Meta sapo ka bërë betimin si President i Republikës së Shqipërisë i shoqëruar nga tre fëmijët e tij, Era, Bora dhe Besari. Ndërkohë që fëmijët dhe presidenti bënin takimin e rastit me të pranishmit, Monika nga ana tjetër zbuloi diçka interesante. Për herë të parë sot Ilir Meta nuk bëhet vetëm president, por edhe antari më i ri në Facebook.

  2017-07-24 20_18_02-(24) Monika Kryemadhi - Home

  Tani Presidenti i Shqipërisë ka Fanpage-in ku kanë nisur postimet e para, që momentalisht nuk i menaxhon ai.

  Gjithsesi për çdo rast Monika e dha lajmin.