• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 26 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Politikë Të gjitha

  Kthimi për herë të dytë i “Teatrit”/ Reagimi i parë nga mazhoranca vjen me “qetësi dhe dashuri”


  Menjëherë pasi Presidenti publikoi dekretin ku rikthente edhe njëherë ligjin për Teatrin e Ri, Taulant Balla në një prononcim për mediat tha: “Dekretin do ta trajtojme me qetesi e dashuri”./ Copyright Tiranapost.al

  Meta kthen edhe njëherë ligjin për Teatrin