• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Kryen vetëvrasje 42-vjeçarja, hidhet nga kati i 5-të i pallatit në Tiranë


  *Foto ilustruese

  Një 42-vjeçare i dha fund jetës në Tiranë, pasi ndërmori aktin ekstrem. Sipas njoftimit të policisë, e ndjera me inicialet S. H. u hodh nga kati i pestë i pallatit ku banonte, pasditen e kësaj të mërkure.

  Ngjarja ndodhi në rrugën “Hysen Gjura” dhe dyshohet se shkak ka qenë gjendja e rëndë psikologjike. Gruaja mësohet se ndërroi jetë menjëherë për shkak të plagëve të marra.

  Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]