Politikë Te gjitha

Kryeministri Rama publikon raportin e dëgjesave publike për Qarkun e Beratit


Kryeministri Edi Rama në kuadër të dëgjesave publike që ka zhvilluar pas përfundimit të zgjedhjeve ka publikuar ditën e sotme raportin e dëgjesave në Qarkun e Beratit. Në këtë raport gjenden ankesat, shqetësimet dhe kërkesat e banorëve të këtij qarku drejuar kryeministrit dhe deputetëve të zonës.

Problemet kryesore që identifikojnë banorët e Beratit janë mungesa e ujit të pijshëm dhe ujitjes së tokave. Në përfundim të statusit të tij Rama i bën thirrje çdokujt që ka sugjerime apo ankesa që nuk janë përfshirë në raport t’i bëjë ato.

Statusi i plotë i Ramës:

RAPORTI JUAJ

Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Berat.

Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Beratit, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport✌??

Faleminderit

e1

e2

e3

e4

e5

e6

K.H/ tiranapost.al

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *