Sport Te gjitha

Kroacia shkon në finalen e madhe të Kampionatit Botëror


Ndeshja gjysmëfinale mes Kroacisë dhe Anglisë përfundoi 2-1 për Kroacinë. Kroacia shkon kështu në finalen e Kampionatit Botëror. Ndeshja finale do të luhet ditën e diel dhe dueli do të jetë mes Francës dhe Kroacisë.

Ky post është publikuar në Tiranapost.al dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]