Sport Te gjitha

Video/ Kroacia barazon me një super gol, ecim…


Kroacia ka barazuar Anglinë me një gol në minutën 61. Ka qenë Persicic, i cili njihet si Chicken Player që u riktheu nderin këto minuta dhe shansin për fitore ekipit. Video e golit më poshtë/ Tiranapost.al Elisa Bajrami.