Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Kristal i Jonidës ndihmon babin te puna


Jonida Shehu po kalon periudhën më të bukur me vajzën. Po dalin për pazarin, për shëtitje dhe në darkë i shkojnë ndonjëherë babit te puna për vizitë. Edhe dje e bënë një xhiro. Ishte pak ftohtë dhe pak vonë për Kristalin e vogël, po s`i është dridhur qerpiku fare. Madje përkundrazi. Syçkat blu janë hapur edhe më shumë sapo kanë parë babin. Me vrap është ulur te prehëri i tij. Nga fytyra mund t`i ketë ngjarë mamit, por nga dëshirat babit. Ka provuar t`i bjerë edhe baterisë, ashtu si i ati. Ja e ndihmoi pak babin te puna e tij. S`e ka shqetësuar dhe trembur as zhurma e instrumentit. Po është mësuar ajo me këtë gjë.

(Burri i Jonidës dhe vajza, foto nga Instastory)
(Burri i Jonidës dhe vajza, foto nga Instastory)
(Burri i Jonidës dhe vajza, foto nga Instastory)

Jonida përballë tyre e ka regjistruar gjithë momentin.

F.H/Tiranapost.al

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]