• Shqip
 • English
 • E enjte, 22 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Kris Jenner ka ditëlindjen dhe miqtë i paskan bërë të gjithë të njëjtën dhuratë


  Ç’mund t’i dhurosh për ditëlindje një gruaje që i ka të gjitha? Duhet të kenë qenë vërtet në dilemë miqtë e Kris Jenner përderisa në fund kanë vendosur të gjithë njëlloj: tufa gjigande lulesh, ku mbizotëron e bardha dhe trëndafilat.

  Dhe shtëpia e saj është kthyer në kopsht botanik. Kris i ka publikuar një nga një dhe nuk ka dyshim: lulet janë gjithmonë ide e mirë.

  Miqtë e saj e kanë lumturuar të gjithë njësoj, gjithë elegancë.