• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Konflikt me thika në plazhin e Sarandës, plagoset rëndë një nga pushuesit


  Një debat mes dy pushuesve në lagjen numër 1 në qytetin e Sarandës u përshkallëzua deri në përdorimin e armëve të ftohta.

  Sipas raportimeve, konflikti nisi për arsye banale, ndërsa i plagosur me thikë mbeti Berti Tahiraj, 40-vjeç nga Vlora.

  I plagosuri është qëlluar 3 herë me thikë në krah dhe gjoks dhe u transportua në gjendje të rëndë në Spitalin e Sarandës.

  Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]