• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 19 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Komenti racist i Ermalit mërzit ndjekësit dhe shokun e tij


  Ish-menaxheri i Era Istrefit dhe jo vetëm, Faton Shoshi postoi një foto me një bashkëpunëtor me ngjyrë dhe komenti i Ermal Fejzullahut, i shkruar mbase pa e menduar shumë gjatë, ka irrituar ndjekësit e Instagramit.

  (Komenti i Ermalit në Instagram)

  “Thuj të kesh pak se s`po dihet qka është”, shkruan ai me idenë që të nxjerrë në pah dhëmbët e bardhë.

  Ndjekësit janë irrituar, duke i kërkuar ta fshijë komentin dhe sa mirë që zotëria në foto, njëherësh Këshilltar dhe Ndihmës Personal i Presidentit të Gambia-s, nuk di shqip. Megjithësi Fatoni i mori masat dhe i hoqi komentet vetë, duke i bllokuar.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije