• Shqip
 • English
 • E hënë, 18 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Klaudia zbulon pasionin e ri dhe përvesh mëngët


  Postimi i fundit i Klaudia Pepës nuk ka asnjë lidhje me kërcimin. Nuk ka shumë që ka zbuluar pasionin e ri, gatimin dhe i përveshi mëngët. Gatoi supë karrote me majdanoz dhe kërpudha me mish. Shtroi tryezën bukur bukur, zgjodhi dhe shishen e verës, që siç zbuloi e ka të përnatshme dhe shijon pjatat e saj.

  Gatimi është shndërruar në modën e fundit në Instagram dhe nuk janë të paktë personazhet publikë që ndajnë recetat e tyre të preferuara.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post