• Shqip
 • English
 • E shtunë, 25 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Klaudia kërceu me italianët, Albi merr përsipër Borën për ta bërë balerinë


  Kuriozët e portaleve dje e shtruan disa herë pyetjen nëse Albi Nako, si koreograf i Tv Klan dhe Klaudia Pepa prezantuese e Këngës Magjike u përballën gjatë spektaklit. Albi nuk postoi asnjë foto apo video nga Kënga Magjike, siç shumë të tjerë bënë. Përgjigjen vendosi ta japë sot.

  (Postimi i Albi Nakos në Instastory)

  Postoi një video direkt nga Pallati i Kongreseve ku paska përveshur mëngët e po punon. Meqë Klaudia dje kërceu me balerinët e Canale 5 të ardhur enkas nga Italia, sot sektorin e baletit do ta mbulojë Albi që ka marrë përsipër të bëjë Bora Zemanin balerinë. Të mos harrojmë se një farë eksperience ajo e ka, si ish-velinë e Fiks Fare.

  Kështu që dje kërceu Klaudia, sot e ka radhën Bora.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.