Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Klaudia atë punë ka, po Nora çne kështu?


Klaudia atë punë ka. Bën balet e kërcime në palestër, në shtëpi, në rrugë ku t`i vijë, po Nora Istrefi ç`pati. Një foto e Norës veshur me çizme të zeza, bluzë të bardhë nga ku i duken muskujt e barkut dhe streçe të zeza, na habiti. E çuditshme që Nora po bën balet, po edhe më i çuditshëm takimi me Klaudia Pepën. Bashkë me të është edhe Klaudia që duket se po i mëson ca lëvizje. A janë në Shqipëri, Kosovë apo Itali s`dimë gjë.

(Postimi i Klaudia Pepës në Instastory)

Nora dje festoi ditëlindjen e vajzës dhe Italia nuk është larg. Pastaj se ç`bëjnë të dyja do na e thonë avash avash./F.H/Tiranapost.al

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]