• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  Kjo foto e dy djemve të Kim është si çaj kamomili!


  Ajo vendos gjithmonë familjen të parën. Dhe Kim ndau sot një foto kaq të ëmbël, që tregon dashurinë mes vëllezërve.

  Në këtë imazh, djali i saj 3-vjeçar Saint shikon me adhurim të sapolindurin Psalm, të cilit i ka vendosur dhe dy duart në fytyrë si përkëdhelje.

  “Djemtë e mi”, ky është mbishkrimi i Kim, pasi fjalët janë të tepërta. Me siguri Saint është duke nënkuptuar që do të jetë gjithmonë aty për vëllain e tij më të vogël./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690