• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Sport Të gjitha

  A do guxoni ta provoni këtë lojë?


  Te godasësh një penallti në pamjë të parë duket diçka e thjeshtë, por të godasësh një penallti ku terreni është i lagur me ujë dhe shkumë duket paksa e pamundur.

  Ndiqni videon më poshtë:

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post