• Shqip
 • English
 • E diel, 25 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Sport Të gjitha

  A do guxoni ta provoni këtë lojë?


  Te godasësh një penallti në pamjë të parë duket diçka e thjeshtë, por të godasësh një penallti ku terreni është i lagur me ujë dhe shkumë duket paksa e pamundur.

  Ndiqni videon më poshtë: