• Shqip
 • English
 • E diel, 26 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Khloe Kardashian shpall të hapur lojën me “Elsa”


  Ardhja e sezoneve të reja, gjithmonë shoqërohet me dëshirën për një ndryshim.

  Efekti ‘Mbretëresha e dëborës‘ në flokë tani që dimri është midis nesh, është ngjyra më ‚in‘ tek flokët. Këtë na e tregoi edhe Khloe Kardashian e cila pasi i ktheu flokët në bjonde platin, ndau imazhet me ndjekësit e saj në Instagram dhe u quajt ‘bjondja e akullt‘.

  Edhe më parë Khloen e kemi parë të transformojë flokët nga kafe, me fije të ngrohta, të ftohta apo edhe balayage. Tani ajo duket tamam si Elsa e ‘Game of Thrones‘.

  View this post on Instagram

  ♔ Good American ♔ a little Leopard print never hurt anybody

  A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

  Këtë ngjyrë e kemi parë më parë në flokët e motrave të saj, Kyliet dhe Kim dhe tani sytë janë nga dy motrat e tjera nëse do të guxojnë ta provojnë.