Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Këto 2 Jonidat janë gocat e babit. E thonë vetë.


Njëra pozon gjithë ledha afër tij dhe i thotë “bushi ime”, si të ishte ende një çupëlinë 10-vjeçare dhe tjetra merr një puthje të ëmbël në faqe nga ato që vetëm babat e çmendur pas gocave dinë të japin.

jonida babi

Dhe meqë historia e marrëdhënies së veçante mes babit e gocës, është e vjetër sa bota, 2 Jonida të ekranit, njëra Vokshi e tjetra Maliqi, janë dy më shumë mes të tjera vajzave pika të dobëta të baballarëve.

jonida babi

Veç të tjerash jeni të ftuar të shihni se ç’tipare kanë marrë nga të adhuruarit e tyre dhe nga i kanë rrënjët bukuritë e dy Jonidave.

White Gallery

Rr. Ibrahim Rugova, perball Sky Tower ish zona e bllokut Tirane

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *