• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Modë Të gjitha TIP top

  Këtë verë deti është në kostumet e banjës


  Nga kostumet mono-shpatull tek ato të punuara me grep, këto janë modelet “must have” që duhet të keni parasysh kur të bëni shopping. Nga pasarelat, kostumet më të preferuara të banjës për verën 2017 do të jenë ato “body” ose trupore të cilat vijnë në versionet retro, vintage, me fruda e detaje të veçanta.

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post