• Shqip
 • English
 • E hënë, 17 Shkurt 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Këngëtarja 44-vjeçare sjell në jetë fëmijën e parë që e ngjizi me dhurues sperme


  Natalie Imburglia, këngëtarja 44-vjeçare, australiane solli në jetë fëmijën e parë duke realizuar kështu ëndrrën e saj për t`u bërë nënë. Djali quhet Max Valentine Imburglia, është i shëndetshëm dhe ia fitoi zemrën të ëmës që në sekondat e para. Këtë herë Natalie postoi vetëm foton tipike të dorës së vogël.

  It's a boy! Natalie Imbruglia revealed on Instagram on Tuesday she has welcomed her first child, a boy named Max Valentine Imbruglia following IVF with a sperm donor

  Natalie e ngjizi me farëzim artificial të birin, me një dhurues sperme.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Këngëtarja australiane shtatzënë, me farëzim artificial dhe me një dhurues sperme

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post