• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Kavajë/ Viktima që u vra gjatë përplasjes me armë ishte duke blerë bukë


  Në momentin kur ndodhi përplasja me armë zjarri në Kavajë, mësohet se viktima ndodhej aty afër rastësisht dhe ishte duke blerë bukë.

  Policia ka arritur ta identifikojë atë si Ramazan Hasalliu, 50 vjeç. Pavarësisht se nuk kishte asnjë lidhje me dy grupet e të rinjve që u përplasën me armë zjarri, Hasalliu u gjend në momentin e gabuar dhe në vendin e gabuar, pasi disa plumba përshkruan trupin e tij.

  Ai nuk mundi t’i mbijetonte plagëve dhe ndërroi jetë në vend./ Tiranapost.al

  Pamje të rënda/ Konflikt me armë mes dy grupeve në Kavajë, vritet kalimtari dhe plagosen 7 të tjerë

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]