• Shqip
 • English
 • E enjte, 5 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Artan Hoxha merr masa pas përplasjes me Berishën. Gazetari rrëfehet në Vila 24 se ku e çoi familjen dhe çfarë i ndodhi nënës në Çorovodë

  Esencë e editorit/ Ai ka thënë se nuk trembet, por kur vjen puna tek familja askush nuk është kaq ‘trim’. Gazetari investigativ që u përplas tek Eni Vasili me Berishën ka larguar menjëherë familjen nga Tirana, dhe një rrjedhë ngjarjesh kanë ndodhur me familjen e tij në Çorovodë. Ai tregon telefonatat me vëllain dhe motrën.

  Kryeministri iu bën naze edhe pyetjeve me vend. Gazetarja e News 24 dhe ajo e Report Tv venë në siklet Ramën

  Kanë qenë dy pyetje krejtësisht logjike dhe të bazuara në fakte e dëshmi, por kryeministri ka zgjedhur ironinë përpara çdo pyetjeve duke shmangur përgjigjen për Mhill Fufin apo edhe vetë deklaratat që i bën me gojën e tij. Ja dy pyetjet që bënë gazetarët dhe shmangia e kryeministrit me stilin, futi të gjithë në kazan.