• Shqip
  • English
  • E hënë, 9 Dhjetor 2019
  • Shqip
  • English
  • Akuzat e për Dvoranin/ Tiranapost gjen dokumentin që nxjerr blof Lul Bashën dhe PD-në

    Esencë editori/ Kryetari i PD-së, Basha dhe Partia Demokratike akuzojnë gjyqtarin Ardjan Dvoranin për vendimin për të mosekstraduar në Itali shtetasin Gramoz Murataj, anëtar sipas PD-së, i bandës së Agron Xhafajt. Por sipas dokumentin që disponon Tiranapost, gjyqtari Dvorani nuk rezulton pjesë e Kolegjit. Përkundrazi brenda janë të gjithë njerëz të Berishës dhe Lul Bashës.